TV PROGRAMMES (FRIDAY,JAN 3, 2020)

MOHD SHARIL PANDAK LAMAT

    BERNAMA


    


    06.00am DESTINASI LEPAS DILUPA JANGAN…..2019


    06.30   5 UTAMA


    07.00   KHABAR PAGI BERNAMA


    07.30   5 UTAMA


    08.00   BERNAMA GLOBAL


    08.30   5 UTAMA


    09.00   GAYA & INSPIRASI


    09.30   ON E


    10.00   KHABAR PAGI BERNAMA


    10.30   MARCOMM


    11.00   BULETIN BERNAMA 


    11.30   INOVASI @ BERNAMA


    12.00pm MID-DAY UPDATE


    12.30   BERNAMA TODAY


    01.00   BULETIN BERNAMA


    01.30   DESTINASI LEPAS DILUPA JANGAN…..2019


    02.00   GAYA & INSPIRASI


    02.30   ON E


    03.00   BULETIN BERNAMA


    03.30   THE NATION


    04.00   BERNAMA TODAY


    04.30   SALAM DARI JAKARTA


    05.00   DARAH MUDA


    05.30   RUANG BICARA


    06.00   BERNAMA NEWS


    06.30   MANDARIN NEWS


    07.00   TAMIL NEWS


    07.30   10 SENSASI


    07.45   BERNAMA 7:45


    08.00   BERNAMA @8


    08.30   NOTAFIKASI


    09.00   DARAH MUDA


    09.30   RUANG BICARA


    10.00   MANDARIN NEWS


    10.30   BERNAMA NEWS


    11.00   BERNAMA @ 8


    11.30   TAMIL NEWS


    12.00am THE NATION


    12.30   NOTAFIKASI


    01.00   5 UTAMA


    01.30   BERNAMA NEWS


    02.00   DARAH MUDA


    02.30   RUANG BICARA


    03.00   5 UTAMA


    03.30   BERNAMA NEWS  


    04.00   GAYA & INSPIRASI


    04.30   ON E


    05.00   5 UTAMA


    05.30   BERNAMA NEWS


 


    


     TV1


     


    05.58am NEGARAKU DAN AL QURAN


    06.00   TILAWAH INTERAKTIF


    07.00   NASIONAL 7


    07.30   SIARAN LANGSUNG : SELAMAT PAGI MALAYSIA


    10.00   TV1 KIDS : WISSPER


    10.30   TV1 KIDS : COCONUT THE LITTLE DRAGON


    11.00   SITRUS : PAPA CHEF


    11.30   SFERA


    11.40   BUMI KITA


    12.00pm WIRA REMAJA


    01.14   SIARAN LANGSUNG SOLAT JUMAAT (MASUK WAKTU ZOHOR 1.20 T.HARI)


    02.00   FORUM PERDANA EHWAL ISLAM


    03.00   BIDADARI : MENCARI MEL DAN AYU


    04.00   TIANG DIMENSI


    04.30   TUMIT TINGGI


    04.43   AZAN ASAR


    05.00   N5


    06.00   PANORAMA


    06.30   ILMU AQAAID


    07.00   WIDURI : I LOVE YOU CIKGU


    07.17   AZAN MAGHRIB


    08.00   NASIONAL 8


    08.32   AZAN ISYAK


    09.00   JELAJAH KASIH


    09.30   AGROTEK


    10.00   PANGGUNG 1 : PENDOA YANG IKHLAS


    12.00am KHUTBAH JUMAAT


    12.30   SFERA


    12.40   BUMI KITA


    12.45   RAHMAH UNTUK SEMUA


    01.00   WIRA REMAJA


    02.00   PAPA CHEF


    02.30   TIANG DIMENSI


    03.00   DEMI TUHAN AKU BERSAKSI


    05.00   MENCARI MEL DAN AYU


    06.08   AZAN SUBUH


    


    TV2 


     


    06.00am MOTIVATION ON 2 - THE ART OF WELLNESS


    06.30   MAJALAH - EKPRESI EKO


    07.00   SUTERA ON 2 - TENTANG HATI


    08.00   ANIMASI KHAS - PAKSI ADIWIRA


    08.30   DRAMA BERSIRI - WALIUDIN 2 RINGGIT


    09.00   VARIETY ON 2 - KIDS BAKING CHAMPIONSHIP


    10.00   VARIETY ON 2 - THE GREAT AUSTRALIAN SPELLING BEE


    11.00   KIDS ON 2 - RAIHAN RANGERS


    11.30   KIDS ON 2 - KENYALANG BORNEO


    12.00pm BERITA - BERITA MANDARIN


    12.20   GALERI NASIONAL - GALERI MANDARIN 2020


    12.30   UPDATE @ NOON


    01.00   SARANGHAEYO - MAN X MAN


    02.00   TEEN ON 2 - FACEBOOK TOK CHOM


    03.00   PILIHAN JUMAAT - DOSA ITU BUKAN MILIKNYA


    05.00   GOLDEN PHOENIX - THE IMPERIAL DOCTRESS


    06.00   LAVENDER - ADI ZEHRA (IN ANOTHER LIFE)


    07.00   BERITA - NEWS ON 2 (BERITA INGGERIS)


    07.30   BERITA - (BERITA TAMIL)


    08.00   BERITA MANDARIN


    08.30   VIOLET - GERAK KHAS 2019


    09.00   CITRA - DI PINGGIR ILUSI


    11.30   VARIETY ON 2 - KING OF MASK SINGER


    12.30am RETRO - GERAK KHAS 2009


    01.30   MOTIVATION ON 2 - THE ART OF WELLNESS


    02.00   DRAMA BERSIRI - TENTANG HATI


    03.00   DRAMA BERSIRI - GONDOLA CINTA DI VENICE


    04.00   VARNAM - ILAMAI ITHO ITHO


    04.30   VARNAM - NEE YAR


    05.00   DRAMA BERSIRI - SAMBAL KERANG NAJWA


 


 


    TV3 


    


    06.30am TANYALAH USTAZ 


    07.55   BERITA TERKINI


    08.00   BORAK KOPITIAM 2019


    09.30   BULETIN PAGI 


    10.00   NICKELODEON : BLAZE & THE MONSTER MACHINE


    10.30   DETIK NIAGA


    10.32   NICKELODEON : RISE OF TEENAGE MUTANT NINJA TURTLES


    11.00   BERITA TERKINI


    11.02   SUAMIKU MAT PIUN


    11.32   BY THE SEA 2018


    12.00pm WANITA HARI INI


    01.00   UKHUWAH RAUDHAH 2018


    01.02   AL HIDAYAH 2018


    01.30   WAYANG : PAGAR


    03.30   NALURI : DARI UNTUNG JADI BUNTUNG


    04.30   BERSAMAMU 2020


    05.00   POKEMON : SUN & MOON ULTRA


    05.30   BIZWORLD


    05.35   KAMEN RIDER ZIO


    06.00   HALAQAH 2019


    07.00   AKASIA : ADELLEA SOFEA


    08.00   BULETIN UTAMA


    09.00   MBUZZ


    09.02   LESTARY : KAMPUNG PEOPLE


    10.00   MEGA MOVIE : THE JUNGLE BOOK


    12.00am NIGHTLINE


    12.30   ADELLEA SOFEA


    01.30   WANITA HARI INI


    02.30   BYE THE SEA 2018


    03.00   TANYALAH USTAZ 


    04.30   KAMPUNG PEOPLE


    05.30   CJ WOW SHOP


 


    


    NTV7


     


    06.00am LIVING DELIGHT 2019


    07.00   DRAGON DANCE


    09.00   CJ WOW SHOP


    11.00   EDISI 7


    11.03   CJ WOW SHOP


    12.00pm THE LEGENDARY TYCOON


    01.00   CJ WOW SHOP


    03.00   7 EDITION 2020


    03.03   CJ WOW SHOP


    04.00   EDISI 7


    04.03   CJ WOW SHOP


    05.00   MANDARIN 7


    06.00   A KOREAN ODYSSEY


    07.00   BEHIND THE SCAM


    07.30   EDISI 7


    08.00   7 EDITION  2020


    08.30   CJ WOW SHOP


    10.30   AGE OF GLORY 2


    23.00   CJ WOW SHOP


    00.30amGENERAL AND I


    


        


    8TV


    


    06.00am CJ WOW SHOP


    09.30   THE LEGEND OF TAIWAN 9


    10.30   THE UNHOLY ALLIANCE 


    11.30   BABIES ON BOARD


    12.30pm 8TV MIDDAY MANDARIN NEWS 2020 (LIVE)


    01.00   BEST OF HOKKIEN : BEAUTIFUL MAKEOVER


    02.00   LIVING DELIGHT 2020


    03.00   8 E-NEWS 2020


    03.30   BEST OF HOKKIEN : 100% WIFE


    04.30   LOVE ACTUALLY


    05.28   8 E-NEWS HIGHLIGHT 2020


    05.30   GLOBAL WATCH 2020


    05.58   GLOBAL WATCH CAPSULE


    06.00   DRAMEDY : MIGHTIEST MOTHER-IN-LAW


    06.58   8 E-NEWS HIGHLIGHT 2020


    07.00   BEST OF TVB : THE FORGOTTEN VALLEY


    07.58   8 E-NEWS HIGHLIGHT 2020


    08.00   MANDARIN NEWS 2020


    08.35   BEST OF THE EAST : YOUNG BLOOD 


    09.30   LOVE DELIVERY


    10.00   FORTUNE 2020


    10.30   HITO : CHUANG


    11.30   IMPOSSIBLE CHALLENGE 4


    


 


    TV9


    


    06.00am PESAN ATOK 2012


    06.35  TANYALAH USTAZ


    08.30   CJ WOW SHOP


    09.30   DETIK INI 2020


    09.35   CJ WOW SHOP


    01.00pm SIS 2014


    01.30   TANYALAH USTAZ


    02.55   DETIK INI 2020


    03.00   CJ WOW SHOP


    04.55   DETIK INI 2020


    05.00   CJ WOW SHOP


    07.00   BOBOIBOY


    07.30   NARUTO SHIPPUDEN


    07.55   CERGAS, SEDAP & BIJAK BELANJA


    08.00   BERITA TV9 2020


    08.30   SENANG TERHIBUR SHORTS 2019


    08.40   DELINA


    09.40   PINGGAN TAK RETAK, NASI TAK DINGIN


    10.35   DESTINASI BAJET


    11.00   CJ WOW SHOP


    12.00am TANYALAH USTAZAH


    01.00   SOLAT DARI MASJIDIL HARAM MAKKAH


    03.00   DESTINASI BAJET


    03.30   MAJALAH 3


    04.30   TERATAI KEMBOJA


    05.30   JEJAK RASUL 8


        


    -- BERNAMA